Biz Kimiz

Onur İş Elbiseleri firmamız, 2006 yılından beri Erzurum’da siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır. Tamamen müşteri memnuniyetine göre dikim yapan firmamız tüm personel kıyafetlerinde hem Erzurum’a hemde tüm illerimize hizmet vermektedir. Satışlarımız toptan ve perakendedir.

Kalitede süreklilik, uygun fiyat, karşılıklı güven, doğru zamanlama ve dürüstlük vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilemeyecek değerlerimizdir.

Lider olmak kuruluşlara bir takım sorumluluklar yükler. Bu sorumlulukların en önemlilerinden biri, topluma sunulan faydanın sürekliliğidir. Sürekliliği sağlamanın koşuluysa müşteri
memnuniyetini algılayabilme ve buna bağlı çözümler üretebilme yeteneğidir.

Onur İş Elbiseleri satışta ve her alanda toplam kalite yönetimini benimseyerek yeni ve daha büyük hedeflere ulaşmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Eğer kalite, doğru zamanlama ve firmanızın maddi durumuna katkıda bulunmak isterseniz bir telefon uzağınızdayız.

(442) 213 05 36 – (535) 414 39 72

Sektörünüz ile ilgili referanslarımız için aşağıdaki iletişim bilgilerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Onur İş Elbiseleri

Kalite, Dayanıklılık, Doğru Zamanlama ve Firmanızın maddi durumuna katkıda bulunmak isterseniz bir telefon uzağınızdayız.” (442) 213-0536 – (535) 414-3972

Vizyonumuz

Kalitede Süreklilik, Uygun Fiyat, Karşılıklı Güven, Doğru Zamanlama ve Dürüstlük vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

Misyonumuz

Firmamız Endüstri, Güvenlik , Medikal, Restoran kıyafetleri olarak dört ana sektörde faaliyet göstermektedir. Üretimde kumaştan ipliğe kadar, kaliteli ham madde seçimine önem vermekteyiz.İş Giyimi; Rahatlık, Güvenlik ve Prestij Demektir.

Ürünlerimiz
Aşçı Kıyafetleri
Garson Kıyafetleri
Güvenlik (Security) Kıyafetleri
İş Önlükleri
Mont Takımları
T-Shirt Yelek Takımları
İş Tulumları
Cafe & Restaurant Kıyafetleri

 

ONUR İŞ ELBİSELERİ

Adres: Kongre Caddesi Hasırhan Pasajı Kat:1 No:100 Yakutiye / ERZURUM

Telefon : (442) 213-0536
Cep Tel : (535) 414-3972